سرپرست اداره قرآن ،عترت و نماز آموزش و پرورش لرستان منصوب شد

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  پر مخاطب ها

  برچسب ها

  مدیر کل آموزش و پرورش لرستان در حکمی نورالدین کشاورز را به عنوان سرپرست اداره قرآن ،عترت و نماز آموزش و پرورش لرستان منصوب کرد . حجت الاسلام کشاورز که تحصیلات حوزوی دارد؛ دانشجوی ارشد رشته فقه و مبانی حقوق اسلامی است . وی همچنین از رزمندگان 8سال دفاع مقدس است.

  به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش لرستان  ، معاون پرورشی و فرهنگی در مراسم تودیع سرپرست جدید اداره قرآن ،عترت و نماز با اشاره به طبیعی بودن تغییر مدیریت ها و جابجایی مسئولیت ها گفت :  این جابجایی ها با هدف پیشبرد بهتر امور و توسعه برنامه ها انجام می شود . محسن یوسفوند نماز را محور فعالیتهای آموزش و پرورش برشمرد و تاکید کرد : سند تحول بنیادین آموزش و پرورش بیشترین تاکید را بر تربیت دانش آموزان خودباور و خداباور معطوف کرده و اقامه و ترویج فرهنگ نماز عاملی است که می تواند دانش آموزان را در تحقق اهداف متعالی تربیتی یاری کند .

  در ادامه با تجلیل از زحمات 4ساله محمد تقوی در مدت تصدی ریاست اداره قرآن ،عترت و نماز ، سرپرست جدید این اداره معارفه شد  

  نویسنده : بازدید : 1 تاريخ : جمعه 17 آذر 1396 ساعت: 6:12
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها