سرپرست اداره قرآن ،عترت و نماز آموزش و پرورش لرستان منصوب شد

ساخت وبلاگ
چکیده : مدیر کل آموزش و پرورش لرستان در حکمی نورالدین کشاورز را به عنوان سرپرست اداره قرآن ،عترت و نماز آموز... با عنوان : سرپرست اداره قرآن ،عترت و نماز آموزش و پرورش لرستان منصوب شد بخوانید :

مدیر کل آموزش و پرورش لرستان در حکمی نورالدین کشاورز را به عنوان سرپرست اداره قرآن ،عترت و نماز آموزش و پرورش لرستان منصوب کرد . حجت الاسلام کشاورز که تحصیلات حوزوی دارد؛ دانشجوی ارشد رشته فقه و مبانی حقوق اسلامی است . وی همچنین از رزمندگان 8سال دفاع مقدس است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش لرستان  ، معاون پرورشی و فرهنگی در مراسم تودیع سرپرست جدید اداره قرآن ،عترت و نماز با اشاره به طبیعی بودن تغییر مدیریت ها و جابجایی مسئولیت ها گفت :  این جابجایی ها با هدف پیشبرد بهتر امور و توسعه برنامه ها انجام می شود . محسن یوسفوند نماز را محور فعالیتهای آموزش و پرورش برشمرد و تاکید کرد : سند تحول بنیادین آموزش و پرورش بیشترین تاکید را بر تربیت دانش آموزان خودباور و خداباور معطوف کرده و اقامه و ترویج فرهنگ نماز عاملی است که می تواند دانش آموزان را در تحقق اهداف متعالی تربیتی یاری کند .

در ادامه با تجلیل از زحمات 4ساله محمد تقوی در مدت تصدی ریاست اداره قرآن ،عترت و نماز ، سرپرست جدید این اداره معارفه شد  

...
نویسنده : بازدید : 5 تاريخ : جمعه 17 آذر 1396 ساعت: 6:12