آموزش و پرورش لرستان به عنوان دستگاه برتر در حوزه اقامه نماز معرفی شد

ساخت وبلاگ
چکیده : مسئول ستاد اقامه نماز لرستان در مراسمی که در دفتر مدیر کل آمورش وپرورش لرستان برگزار شد گفت : آموزش ... با عنوان : آموزش و پرورش لرستان به عنوان دستگاه برتر در حوزه اقامه نماز معرفی شد بخوانید :

مسئول ستاد اقامه نماز لرستان در مراسمی که در دفتر مدیر کل آمورش وپرورش لرستان برگزار شد گفت : آموزش و پرورش لرستان از دستگاههای برتر در حوزه اقامه نماز است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش ناحیه دو خرم آباد  ،  حجت الاسلام  درویش پور افزود : آموزش و پرورش لرستان  تلاش بسیار خوبی در نهادینه کردن فرهنگ اقامه نمازدر مدارس  و تحقق مفاد توافقنامه انجام شده اعم از ماموریت های عمومی و اختصاصی داشته است و با عنایت به ارزیابی های انجام شده به عنوان یکی از  دستگاههای  برتر در حوزه اقامه نماز معرفی شده است

مدیر کل آموزش وپرورش لرستان هم  در این مراسم به وجود یک هزارو 650نمازخانه مستقل در مدارس استان اشاره کرد و گفت : 860روحانی کار  ترویج فرهنگ نماز در مدارس و تشویق دانش آموزان به این فریضه واجب الهی را بر عهده دارند .

 خدا نظر دریکوند به تشکیل کمیته همکاری  حوزه های علمیه و آموزش و پرورش اشاره کردو گفت : سند تحول بنیادین مبنایی تربیتی و دینی دارد و در این سند از مدرسه به عنوان حیات طیبه یاد شده است . وی توسعه فرایند پرورشی را یکی از سیاست های مهم آموزش و پرورش برشمردو گفت : تربیت دانش آموزان خود باور و خدا باور مهمترین هدف تعلیم و تربیت است .

در ادامه این نشست محسن یوسفوند نیزدر مورد حضور ائمه جمعه درمدارس و اقامه نماز جماعت با دانش آموزان اشاره کرد  و افزود : تعامل و توسعه مشارکت آموزش و پرورش با ائمه جمعه و روحانیت می توان  به تحکیم باورهای اعتقادی و مذهبی دانش آموزان و پاسخگویی به شبهات تاثیر گذار باشد .

...
نویسنده : بازدید : 2 تاريخ : جمعه 17 آذر 1396 ساعت: 6:12