جلسه کارگاهی طرح مهدویت

ساخت وبلاگ
چکیده :     جلسه کارگاهی طرح مهدویتجلسه کارگاهی طرح مهدویت باحضور رئیس اداره قرآن، نماز و عترت آموزش و پرورش... با عنوان : جلسه کارگاهی طرح مهدویت بخوانید :
    جلسه کارگاهی طرح مهدویت

جلسه کارگاهی طرح مهدویت باحضور رئیس اداره قرآن، نماز و عترت آموزش و پرورش لرستان، معاون پرورشی ناحیه۲ و مدیران مدارس مجری، در دبیرستان نرگس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی آموزش وپرورش ناحیه دو و به نقل از  خبرنگار پانا با حضور حاج آقا کشاورز ،رئیس اداره قرآن ، عترت و نماز اداره کل آموزش و پرورش استان لرستان  ، یوسفوند کارشناس اداره کل و همچنین   نظری معاون پرورشی و فرهنگی ناحیه دو و جمعی از کارشناسان اداری،  جلسه مهدویت باحضور مدیران و معاونین پرورشی مدارس مجری طرح(از هر مقطع ۴آموزشگاه)  در دبیرستان نرگس برگزار گردید.
در این جلسه  یوسفوند مسئول اجرایی طرح در استان ضمن بیان خیرمقدم ،به کلیات اجرایی طرح اشاره کرد و گفت؛ این طرح در سال آینده به صورت گسترده در سطح مدارس اجرا خواهد شد . در ادامه حاج آقاکشاورز  رئیس اداره قرآن و عترت و نماز اداره کل بیاناتی در خصوص ویژگیهای منتظران ظهور و اهمیت طرح مهدویت ارائه نمود. و در پایان مدیران و معاونین مجری طرح به بحث و تبادل نظر و ارائه گزارش پرداختند.

...
نویسنده : بازدید : 7 تاريخ : يکشنبه 26 آذر 1396 ساعت: 9:06