مراسم اختتامییه طرح های قرآنی

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  پر مخاطب ها

  برچسب ها

  سالن اجتماعات آموزش و پرورش ناحیه دو با حضور معاونت پرورشی استان میزبان طرح مصباح الهدی مربوط به شناخت امام حسن عسگری علیه السلام – طرح حفظ موضوعی قرآن کریم –مسابقه درسهایی از قرآن – امام شناسی وحفظ نور باران بود .

  به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی آموزش و پرورش ناحیه دو خرم آباد ،مراسم اختتامییه طرح های قرآنی (طرح مصباح الهدی مربوط به شناخت امام حسن عسگری علیه السلام – طرح حفظ موضوعی قرآن کریم –مسابقه درسهایی از قرآن – امام شناسی  وحفظ نور باران )واحد قرآن،عترت ونماز آموزش وپرورش ناحیه 2 هفته گذشته در محل سالن اجتماعات ناحیه برگزار گردید.در این مراسم که با حضور معاونت محترم پرورشی و کارگروه امور تربیتی آموزش و پرورش لرستان برگزار شد ، معاونین پرورشی کلیه مدارس ودانش آموزان منتخب مسابقات درسهایی از قرآن وامام شناسی نیز حضور داشتند .

  در ابتدای این برنامه بهمنیان مدیریت آموزش و پرورش ناحیه دو ضمن بیان خیر مقدمدر سخنانی به اهمیت موضوع قرآن در رشد و شکوفایی ابعاد وجودی انسان پرداخت و از معاونین پرورشی و دست اند کاران امور پرورشی خواست تا ترویج فرهنگ قرآنی را در سرلوحه آموزش های خود قرار دهند .

  در ادامه یوسفوند معاونت پرورشی اداره کل آموزش وپرورش استان لرستان به تبیین برنامه های قرآنی و اهمیت ترویج و جایگاه فرهنگ قرآنی پرداخت .

  سپس نظری معاون پرورشی وتربیت بدنی ناحیه2 با ارائه گزارشی از عملکرد امور تربیتی این ناحیه با بیان این مطلب که در سال جاری طرح هایی مختلفی در حوزه قرآن ،عترت ونماز در سطح مدارس انجام گرفته به مشارکت بسیار خوب دانش آموزان در مقاطع مختلف اشاره نمودند واظهار داشتند در این طرح ها 220نفر برگزیده داریم که از آنان تجلیل به عمل خواهد آمد.ایشان در پایان از کارشناسان حوزه قرآن ،عترت ونماز تقدیر وتشکر کرد.

  مراسم با اهداء لوح سپاس و هدایا به دانش آموزان برگزیده ومربیانی که بیش از 5 مقام داشتند خاتمه یافت.

  + نوشته شده در  یکشنبه هجدهم تیر ۱۳۹۶ساعت 14:15  توسط محمدرضا رضایی  | 
  نویسنده : بازدید : 9 تاريخ : پنجشنبه 22 تير 1396 ساعت: 11:35
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها