همایش فصلی امور تربیتی ناحیه دو

ساخت وبلاگ
چکیده :  تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۸/۰۱ ۰۸:۰۴:۰۸      صبح امروزاولین همایش فصلی معاونین و مربیان پرورشی آموزش و... با عنوان : همایش فصلی امور تربیتی ناحیه دو بخوانید :

 تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۸/۰۱ ۰۸:۰۴:۰۸     

صبح امروزاولین همایش فصلی معاونین و مربیان پرورشی آموزش و پرورش ناحیه دو خرم آباد در سالن همایشهای ناحیه ۲ برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی؛ معاونین پرورشی مدارس این ناحیه، صبح روز یکشنبه درسالن اجتماعات ناحیه دو گرد هم آمدند.این همایش به صورت کلاس کارگاهی و‌تخصصی و با حضور کارشناسان حوزه پرورشی به صورت پرسش و پاسخ برگزار گردید. 

عظیم نظری معاون پرورشی و فرهنگی ناحیه دو ضمن عرض خیر مقدم و تقدیر و تشکر از معاونین پرورشی آنان را به تلاش و پیگیری در خصوص  امور پرورشی و هدایت دانش آموزان جهت شرکت  گسترده در مسابقات فرهنگی ، هنری، پرسش مهر و شرکت در انتخابات شوراهای دانش آموزی فراخواند.
 به گفته صمد بیرانوند ، دبیر این همایش ،  برای کلیه شرکت کنندگان در این جلسه گواهی حضور صادر گردید. ضمنا مقرر گردید در همایش آینده سه نفر از معاونین پرورشی به صورت اختیاری گزارش کار و تجربیات خود را ارائه دهند و  مسول سازمان دانش آموزی  اهدای جوایز مربوطه را تقبل نمود.

+ نوشته شده در  دوشنبه یکم آبان ۱۳۹۶ساعت 8:54  توسط محمدرضا رضایی  | 
...
نویسنده : بازدید : 2 تاريخ : دوشنبه 1 آبان 1396 ساعت: 23:25